На сайті один гість та відсутні користувачі

012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Нагородили найкращих

Нагородили найкращих

Створено: Четвер, 01 травня 2014, 23:23

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці  з 17 березня по 21 квітня 2014 року відповідно до спільного наказу Територіального управління Держгірпромнагляду у Львівській області №261  та ДП «Волиньвугілля» №45 на шахтах проводився "Місяць безпеки праці", метою якого було подальше удосконалення роботи служб охорони праці, розповсюдження передового досвіду, визнання кращих служб охорони праці, виробничих дільниць та бригад.

29 квітня на ДП «Волиньвугілля» відбулося засідання постійнодіючої комісії, на якій   підвели підсумки місячника по охороні праці та відзначили  кращих.
  Серед запрошених  на засіданні були в.о. обов’язки генерального директора ДП «Волиньвугілля» Михайло Гарбузюк, в.о. заступника генерального директора Богдан Сліпецький, технічний директор Федір Богдан, заступник начальника Західної МДІН у ВП Володимир Осадця, командир Львівського ВГРЗ Ігор Яворський, заступник міського голови Едуард Савік, технічний інспектор Волинського теркому профспілки Віктор Марценюк та ветеран шахтарської праці, колишній заступник генерального директора з охорони праці ДП «Волиньвугілля»  Михайло Качабульский.

За підсумками місячника безпеки визначено кращу шахту, виробничу дільницю та громадського інспектора.
  Перше місце посіла ВП Шахта «Бужанська», друге місце – ВП Шахта №9 «Нововолинська». Серед виробничих дільниць вугільних підприємств перше місце зайняли дільниця по видобутку вугілля №2 ВП Шахта №9 «Нововолинська» та дільниця підготовчих робіт Шахта №1 «Нововолинська» ВП «Шахтоуправління «Нововолинське». Переможці отримали почесні нагороди та премії.
  Відзнаками «Свята Великомучениця Варвара» нагороджено заступника начальника Західної МДІН у ВП Володимира Осадцю, в.о. заступника генерального директора з ОП ДП «Волиньвугілля» Богдана Сліпецького, заступника директора з ОП ВП Шахта «Бужанська» Ларису Лісневську.
  Грамотами   відзначено кращого громадського інспектора – гірника з ремонту гірничих виробок дільниці конвеєрного транспорту ВП «Шахта «Бужанська» А.І. Карпука та головного державного гірничотехнічного інспектора Західної МДІН у ВП В.О. Мельника.
   Також почесні грамоти та грошові премії отримали кращі гірники вугільних підприємств ДП «Волиньвугілля». Нагороди від профспілки вручив технічний інспектор Волинського теркому профспілки Віктор Марценюк.

Жанна Марковська.
На фото: шахтарі на засіданні ПДК