Міська влада МІСЬКА РАДА Графік прийому громадян ГРАФІК особистого прийому громадян у виконкомі Нововолинської міської ради

ГРАФІК особистого прийому громадян у виконкомі Нововолинської міської ради

Створено: Субота, 03 травня 2014, 22:15

Сапожніков В.Б.

1 і 3 понеділок щомісяця

4 понеділок  у сел.Жовтневе

з 10.00 до 13.00

Перший заступник міського голови, секретар ради

(з питань роботи міської та селищної рад,  освіти,  медицини і фармації, транспорту, призовної комісії, ветеринарної медицини і санепідемічної служби, соціального захисту і охорони праці, кадрової роботи та питання запобігання й виявлення корупції, волонтерського руху та роботи з дітьми)

Сторонський А.М.

щочетверга

Заступник міського голови

( з питань  комунального господарства і доріг, енергетики, будівництва, 10-ї шахти, архітектури і архітектурно-будівельного контролю, земельних ресурсів, надзвичайних ситуацій, екології, взаємодії із правоохоронними органами, адмінпорушень, обороно-мобілізаційної роботи)

Рожелюк В.Д.

щосереди з 10.00 до 13.00

Заступник міського голови

(з питань промисловості і роботи шахт, економіки, заборгованої зарплати і оренди, економічної політики та інвестиції, зайнятості населення, пенсійного забезпечення, реєстру виборців, підприємництва та дозвільної системи, держреєстрації і міграції, торгівлі, податків і бюджету, приватизації об’єктів )

Громик О.І.

щовівторкаі та 2 понеділок

Керуючий справами

(з питань роботи культури, апаратної роботи, внутрішньої політики і громадських організацій та конфесій, засобів масової інформації, надання адмінпослуг, молодіжної політики, архівної роботи, бухгалтерського обліку та господарського забезпечення)

Магдисюк В.А.

щопонеділка та щоп’ятниці