Міська влада МІСЬКА РАДА Міська влада Структурні підрозділи Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю

Створено: П'ятниця, 16 травня 2014, 14:30
Начальник   відділу: Груй Світлана Йосипівна
Телефон: (03344)30376
Адреса: каб. №405, проспект Дружби, 27, м. Нововолинськ, Волинська область, 45400
Основні завдання відділу:
  • Розвиток зв’язків з політичними партіями, громадськими та релігійними організаціями.
  • Забезпечення  ефективної взаємодії з засобами масової інформації, підтримання діалогових відносин з громадськістю шляхом висвітлення повсякденної діяльності  органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій міста. Оперативне реагування на запити населення щодо надання послуг та відповідної інформації.
  •  Вивчення громадської думки щодо питань, що стосуються компетенції  міської  влади.
  •  Планування, підготовка і проведення загальноміських заходів за участю органу місцевого самоврядування.