Міська влада МІСЬКА РАДА Міська влада Структурні підрозділи Відділ транспорту і зв’язку

Відділ транспорту і зв’язку

Створено: П'ятниця, 16 травня 2014, 14:29
Перегляди: 1941

Основними завданнями відділу  є:

1. Формування мережі міських автобусних маршрутів загального користування й мережі таксомоторних стоянок та розробка перспективи їх розвитку.

2. Здійснення контролю за виконанням транспортного законодавства на відповідній території згідно з повноваженнями, визначеними законами України.

3. Відповідно до програми розвитку та вдосконалення транспорту (яку готує центральний орган виконавчої влади з питань автомобільного транспорту і затверджує Кабінет Міністрів України) розробка та подання на затвердження міської ради міської програми розвитку автомобільного транспорту, яка визначає розвиток мережі автобусних маршрутів загального користування міста та її інфраструктури, оновлення та поповнення парку автобусів, кошти на покриття збитків автомобільних перевізників, які обслуговують збиткові маршрути загального користування , а також заходи з безпеки перевезень.

4. Контроль за утримання в належному стані проїзної частини автомобільних доріг та під’їздів (на міських автобусних маршрутах загального користування).

5. Узгодження в порядку і в межах, визначених законодавством, тарифів щодо оплати транспортних послуг.

6. Розробка маршрутів і графіків руху міського пасажирського транспорту незалежно від форми власності .

7. Здійснення заходів щодо розвитку транспорту і зв’язку.

8. Введення реєстру міських автобусних маршрутів загального користування, затвердженої мережі і паспортів міських маршрутів.

9. Формування та введення реєстру стоянок таксі.

10. Забезпечення підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів.

11. Забезпечення укладення договорів на міських автобусних маршрутах із автомобільним перевізником переможцем конкурсу та контроль за виконанням умов договору.

12. Забезпечення безпечного і якісного обслуговування пасажирів.

13. Розгляд заяв і звернень громадян міста.

14. Координація роботи підприємств зв’язку та автоперевізників.