На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

Міська влада МІСЬКА РАДА Міська влада Структурні підрозділи Архівний відділ

Архівний відділ

Створено: П'ятниця, 16 травня 2014, 14:25
Перегляди: 3128
Поділитися

Начальник управління: Кривицький Володимир Валер'янович

Адреса: 45400 Волинська обл. м. Нововолинськ пр-т. Дружби,27 (каб. 108)

Тел. (03344)30760

Основними завданнями відділу є:

Реалізація державної політики в галузі архівної справи, здійснення управління архівною справою на території міста.

Координація діяльності державних органів, підприємств, установ, організацій з питань архівної справи і діловодства.

Забезпечення поповнення Національного архівного фонду документами місцевого походження, їх державної реєстрації, обліку, зберігання та використання їх інформації.

Відділ реалізує державну політику у сфері архівної справи і діловодства в межах своєї компетенції, здійснює управління архівною справою і діловодством на території міста.
Забезпечує облік, зберігання і охорону документів Національного архівного фонду, що нагромадилися за час діяльності існуючих і тих, що діяли раніше на сучасній території міста державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.
Перевіряє роботу архівних підрозділів і служб діловодства на підприємствах, в установах і організаціях, що перебувають у зоні комплектування відділу, незалежно від форм власності з метою здійснення контролю за дотриманням строків зберігання архівних документів, вимог щодо умов їх зберігання, порядку ведення обліку та доступу до них, надає зазначеним підрозділам і службам методичну допомогу в організації діловодства та зберіганні документів.
Веде зведений облік документів, що зберігають комунальні підприємства і організації міста та документів Національного архівного фонду, що належать громадянам, подає належні відомості про них Державному архіву Волинської області.
Погоджує подані підприємствами, установами і організаціями незалежно від форм власності, об'єднаннями громадян, що перебувають у зоні комплектування відділу, номенклатур справ та актів про знищення документів, що не підлягають зберіганню, на засіданнях експертної комісії.
Розглядає підготовлені підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності, що перебувають у зоні комплектування відділу, описи справ постійного зберігання і справ з особового складу, подає їх для затвердження експертно-перевірній комісії Державного архіву Волинської області.
Видає підприємствам, установам і організаціям в установленому порядку архівні довідки, копії та витяги із документів, що зберігаються у відділі, на безоплатній основі.

На підставі документів, що зберігаються у відділі, видає громадянам довідки соціально-правового характеру.