Міська влада МІСЬКА РАДА Міська влада Структурні підрозділи Організаційний відділ

Організаційний відділ

Створено: П'ятниця, 16 травня 2014, 14:33
 Організаційний відділ відповідно до покладених на нього завдань:
1. Організовує роботу з документами відповідно до чинного законодавства.
2. Забезпечує організаційну підготовку сесій міської ради. Організовує запис пленарних засідань ради та відповідає за оформлення протоколів сесій міської ради. Забезпечує своєчасний аналіз сесійної діяльності  ради.
3. Забезпечує підготовку проектів рішень ради та розпоряджень,  інформаційних та довідкових матеріалів з питань організаційно-масової роботи. Готує статистичні звіти з питань роботи ради, постійних комісій, оргвідділу.
Спільно з секретарем ради та постійними комісіями міської ради готує і подає на розгляд ради проекти документів з питань:
  • організації проведення референдумів та виборів органів державної влади, місцевого самоврядування, міського та селищного голів;
  • проведення місцевих референдумів;
  • затвердження регламенту ради;
  • утворення і ліквідації постійних та інших комісій ради, затвердження їх складу та внесення змін до нього;
  • планів роботи ради та звітів про їх виконання;
  • звітів постійних комісій, керівників виконкому та посадових осіб, яких вона призначає або затверджує;
  • заслуховування повідомлень депутатів про роботу в раді, виконання ними доручень ради;
  • прийняття рішень щодо дострокового припинення повноважень депутата ради в порядку, встановленому законом;
  • про дострокове припинення повноважень органів територіальної самоорганізації населення у випадках, передбачених Законом про місцеве самоврядування в Україні;
  • про розгляд запитів депутатів.
4. Контролює хід виконання рішень ради, забезпечує своєчасне надходження від виконавців інформацій та передачу їх для аналізу і узагальнення відповідним працівникам ради і виконкому. Готує проекти рішень  міської ради  про зняття з контролю виконаних рішень ради.
          Контролює хід виконання розпоряджень  та інших розпорядчих  документів з питань організаційно-масової роботи.
     5. Забезпечує здійснення необхідних заходів з підготовки і проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад та місцевих голів, референдумів.
6. Сприяє  розгляду питань, поданих територіальною громадою (місцевих ініціатив) у міській раді. Контролює виконання рішень ради з цих питань. Організаційно забезпечує проведення та документальне оформлення громадських слухань.
     7.  Надає організаційну допомогу у створенні та роботі будинковим, вуличним, квартальним  комітетам та іншим органам самоорганізації населення.
     8.  Надає допомогу в підготовці питань, здійсненні контролю за виконанням рішень та веденням документації постійним комісіям міської ради.
    9.  На вимогу депутатів, постійних депутатських комісій організовує допомогу у здійсненні  ними своїх повноважень, забезпеченні їх необхідною інформацією за розпорядженням  керівництва.
    10.Веде облік депутатської діяльності та звітів депутатів міської ради перед виборцями.
     11.Веде облік депутатських запитів та звернень; забезпечує своєчасне надходження від виконавців інформацій та передачу їх для аналізу і узагальнення відповідним працівникам ради і виконкому; готує
          проекти відповідних розпорядчих документів,  контролює хід виконання прийнятих з даних питань рішень.
     12.Надає адміністративні послуги згідно встановленого переліку.
     13.Надає відомості, що становлять службову інформацію і яка використовується у Нововолинській міській раді та її виконавчому комітеті, відповідно до затвердженого переліку.
      14.Забезпечує своєчасне планування та організацію навчання  депутатів міської ради, складає плани проведення днів депутата, організаційно забезпечує їх проведення.
15. Виконує окремі доручення міського голови, його заступників, секретаря  міської ради, керуючого справами безпосередньо не  пов’язані з  функціональними обов’язками.