Міська влада МІСЬКА РАДА Міська влада Структурні підрозділи Відділ містобудування та архітектури

Відділ містобудування та архітектури

Створено: П'ятниця, 16 травня 2014, 14:32

Начальник відділу : Вісьтак Михайло Володимирович

Адреса: 45400, Волинська обл., м. Нововолинськ, Мікрорайон Шахтарський, 40

Тел. (03344)33441

Основними завданнями відділу є:

• Реалізація державної політики у сфері містобудування та архітектури на території міста Нововолинська та селища Жовтневого.
  • Аналіз стану містобудування, організація розроблення, експертизи і подання на затвердження в установленому порядку генерального плану міста, іншої містобудівної документації.
  • Координація діяльності суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку і забудови міста, поліпшення його архітектурного вигляду.
  • Забезпечення дотримання законодавства у сфері містобудування, державних стандартів, норм і правил, правил забудови міста, затвердженої містобудівної документації.