На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

Інші сфери міста МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ Вакансії 22 вересня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Волинській області відповідно до ст. 15 Закону України “Про державну службу” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

22 вересня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Волинській області відповідно до ст. 15 Закону України “Про державну службу” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Створено: Середа, 30 вересня 2015, 13:50
Перегляди: 1358
Поділитися

- начальникаВолодимир-Волинського міськрайонного управління юстиції Волинської області;

- начальникаКовельського міськрайонного управління юстиції Волинської області;

- начальникаНововолинського міського управління юстиції Волинської області;

- начальника
Іваничівського районного управління юстиції Волинської області;

- начальникаЛюбешівського районного управління юстиції Волинської області.Кандидати повинні мати вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі в сфері правової діяльності на посаді головного спеціаліста не менше трьох років або за фахом в інших сферах не менше п’яти років, вільно володіти державною мовою.

З пропозиціями та додатковою інформацією звертатися у відділ кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області за адресою: м. Луцьк, вул. Володимирська, 1; каб № 102; тел. 784797.

Необхідно подати наступні документи:
заяву про участь у конкурсі, заповнену особову картку (форма № П-2ДС) з відповідними додатками; фотокартку розміром 4х6 см, копії документів про освіту з додатками, копії документів щодо підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копію документа, який засвідчує особу (паспорт); копію військового квитка (для військовозобов`язаних); копію трудової книжки; довідку про допуск до державної таємниці (у разі її наявності).

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

                                                                                              Нововолинське міське управління юстиції