Інші сфери міста МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ НМЦЗ інформує Про хід виконання Програми зайнятості населення у січні-вересні 2016 року

Про хід виконання Програми зайнятості населення у січні-вересні 2016 року

Створено: Понеділок, 10 жовтня 2016, 12:09

Пріоритетним завданням служби зайнятості та Нововолинського міського центру зайнятості є сприяння у працевлаштуванні осіб, що звернулись в пошуках роботи, укомплектування роботодавців персоналом та підвищення рівня поінформованості громадян щодо питань зайнятості та стану ринку праці. Виконання  поставлених завдань можливе тільки завдяки активній співпраці з органами місцевої влади, соціальними партнерами, засобами масової інформації, а також  використанням різноманітних інноваційних напрямків діяльності.

Протягом січня-вересня 2016 року послугами Нововолинського міського центру зайнятості скористалося понад 3 тисячі громадян, - повідомив його директор Ігор Кантор. За цей період працевлаштовано 1603 особи.

Особам, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, фахівці центру зайнятості приділяють особливу увагу.

Протягом 9 місяців 2016 року в центрі зайнятості як безробітні перебували 92 демобілізованих учасника АТО, з яких 8 осіб працевлаштовані.

Протягом 2016 року на обліку перебували 18 осіб з числа вимушено переміщених з Донецької та Луганської областей. За сприянням центру зайнятості 5 осіб цієї категорії працевлаштовані. Усім надано комплекс профінформаційних та профконсультаційних послуг.

Цьогоріч 13 зареєстрованих безробітних отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю, в тому числі 4 жінки, 6 осіб з числа молоді до 35 років та 4 особи з числа тих, що потребували додаткових гарантій у працевлаштуванні.

З метою отримання консультацій щодо провадження підприємницької діяльності до центру зайнятості звернулись 56 громадян.

За звітний період 2016 року в Нововолинському міському центрі зайнятості в наявності було 2008 вакансії, з яких 1603 укомплектовані, що складає 79,8% від загальної чисельності.  Станом на 01.10.2016 року в базі даних центру зайнятості налічується 211 вакансій на підприємствах та у фізичних осіб-підприємців міста Нововолинська.

Нині на обліку в центрі зайнятості перебуває 707 зареєстрованих безробітних, в тому числі 377 жінок (53% до загальної чисельності), 306 осіб з числа молоді до 35 років (43% до загальної чисельності) та 348 осіб з числа недостатньо конкурентоспроможних верств населення (49% до загальної чисельності).

Однією із важливих  активних форм зайнятості є організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру.  У них взяли участь 180 зареєстрованих безробітних.

Протягом січня-вересня 2016 року за направленням Нововолинського міського центру зайнятості проходили професійне навчання 237 зареєстрованих безробітних, в тому числі безпосередньо на виробництві 177 безробітних громадян (75% від загальної кількості громадян, що навчались за сприянням служби зайнятості).

Директор                                                                                      І.Р.Кантор

Олійник

3-15-24