Інші сфери міста ДЕРЖРЕЄСТР ВИБОРЦІВ Робота відділу Інформація про проведену роботу відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Нововолинської міської ради у серпні 2014р.

Створено: Понеділок, 08 вересня 2014, 17:18

1. Забезпечено опрацювання і виконання постанов розпорядника   Реєстру, розпоряджень, доручень, вимог відділу адміністрування, Волинської ОДА, виконавчого комітету міської ради та міського голови, а саме:

-  на вимогу відділу адміністрування ДРВ, підготовлено

та  надіслано інформацію на офіційний сайт ДРВ.

2.  Отримано і опрацьовано відомості від суб’єктів подання

інформації згідно статті 22 Закону України “ Про Державний

реєстр виборців”.

До бази даних Державного Реєстру виборців внесено 12958 змін, що складає 30,94% від кількості виборців.

- кількість виборців на початку інтервалу(місяця) — 41870;

- кількість виборців в кінці інтервалу(місяця) — 41878;

3.   Видано 28наказів начальника відділу ведення ДРВ;

4. Підготовлено і надіслано 6 запита  до суб’єктів подання               інформації в тому числі щодо аналізу розбіжностей 1 запит;

5.Забезпечено ознайомлення та виконання доручень, вимог  розпорядника Реєстру, відділу адміністрування висвітлених на

WEB-сайті ДРВ;

6.  Забезпечено виконання заходів передбачених планом роботи

міської ради та виконавчого комітету за серпень  2014 року.

Начальника відділу ведення

Державного реєстру виборців                                А.В.Кіндюк