Інші сфери міста ДЕРЖРЕЄСТР ВИБОРЦІВ Робота відділу Про проведену роботу у жовтні 2013 року

Про проведену роботу у жовтні 2013 року

Створено: Четвер, 08 травня 2014, 11:41

1. Забезпечено опрацювання і виконання постанов розпорядника   Реєстру, розпоряджень, доручень, вимог відділу адміністрування, Волинської ОДА, виконавчого комітету міської ради та міського голови, а саме:

-  на вимогу відділу адміністрування ДРВ, підготовлено та  надіслано інформацію на офіційний сайт ДРВ.
2.  Отримано і опрацьовано відомості від суб’єктів подання інформації згідно статті 22 Закону України “ Про Державний  реєстр виборців”.
        До бази даних Державного Реєстру виборців внесено 344 змін, що складає 0,8% від кількості виборців.
       - кількість виборців на початку інтервалу(місяця) — 41428;
       - кількість виборців в кінці інтервалу(місяця) — 42083;
3.   Видано 34наказів начальника відділу ведення ДРВ;
4. Підготовлено і надіслано 7 запитів  до суб’єктів подання інформації в тому числі щодо аналізу розбіжностей 1 запит;
5. Забезпечено ознайомлення та виконання доручень, вимог  розпорядника Реєстру, відділу адміністрування висвітлених на WEB-сайті ДРВ;
6.  Забезпечено виконання заходів передбачених планом роботи міської ради та виконавчого комітету за жовтень 2013 року

А.В.Кіндюк, Начальник  відділу ведення
  Державного реєстру виборців