Інші сфери міста ДЕРЖРЕЄСТР ВИБОРЦІВ Робота відділу Інформація про проведену роботу у травні 2013 році

Інформація про проведену роботу у травні 2013 році

Створено: Четвер, 08 травня 2014, 11:35
         1. Забезпечено опрацювання і виконання постанов розпорядника Реєстру, розпоряджень, доручень, вимог відділу адміністрування Волинської ОДА, виконавчого комітету міської ради та міського    голови, а саме:
  -  доручень ЦВК (розпорядника Реєстру ) -1;
  - на вимогу відділу адміністрування ДРВ, підготовлено та  надіслано інформацію на офіційний сайт ДРВ.
2.Отримано і опрацьовано відомості від суб’єктів подання  інформації згідно статті 22 Закону України “ Про Державний   реєстр виборців”. До бази даних Державного Реєстру виборців внесено 332 змін,  що складає 0,79% від кількості виборців.
   - Усунено кратних включень -5;
   - Аналіз розбіжностей в даних при співставленні виборців -10 ;
   - Знищено записів згідно статті 17, ч.5(>5р) -3;
3.Видано 34 наказів начальника відділу ведення ДРВ;
4.Підготовлено і надіслано 7 запити суб’єктам подання      інформації;
5.Забезпечено ознайомлення та виконання доручень, вимог  розпорядника Реєстру, відділу адміністрування висвітлених на WEB-сайті ДРВ;
6.Забезпечено виконання заходів передбачених планом роботи     міської ради та виконавчого комітету за травнь 2013 року.

А.В.Кіндюк  Начальник відділу ведення
  Державного реєстру виборців