Інші сфери міста ДЕРЖРЕЄСТР ВИБОРЦІВ Робота відділу Інформація про проведену роботу у квітні 2013 року

Інформація про проведену роботу у квітні 2013 року

Створено: Четвер, 08 травня 2014, 11:34

1. Забезпечено опрацювання і виконання постанов розпорядника Реєстру, розпоряджень, доручень, вимог відділу адміністрування Волинської ОДА, виконавчого комітету міськоїради та міського голови, а саме:

-  доручень ЦВК (розпорядника Реєстру ) -1;
      -  на вимогу відділу адміністрування ДРВ, підготовлено та  надіслано інформацію на офіційний сайт ДРВ.
2. Отримано і опрацьовано відомості від суб’єктів подання інформації згідно статті 22 Закону України “ Про Державний реєстр виборців”.
     До бази даних Державного Реєстру виборців внесено 376 змін, що складає 0,89% від кількості виборців.
     - Усунено кратних включень -2;
     - Аналіз розбіжностей в даних при співставленні виборців -21 ;
     - Знищено записів згідно статті 17, ч.5(>5р) -3;
3.  Видано 42 наказів начальника відділу ведення ДРВ;
4.  Підготовлено і надіслано 6 запити суб’єктам подання інформації;
5.  Забезпечено ознайомлення та виконання доручень, вимог розпорядника Реєстру, відділу адміністрування висвітлених на     WEB-сайті ДРВ;
6.  Забезпечено виконання заходів передбачених планом роботи міської ради та виконавчого комітету за квітень 2013 року.

А.В.Кіндюк, начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців