Інші сфери міста ДЕРЖРЕЄСТР ВИБОРЦІВ Робота відділу Про проведену роботу відділом у березні 2013 року

Про проведену роботу відділом у березні 2013 року

Створено: Четвер, 08 травня 2014, 11:32
           Про проведену роботу відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Нововолинської міської ради у березні 2013р.
1. Забезпечено опрацювання і виконання постанов розпорядника Реєстру, розпоряджень, доручень, вимог відділу адміністрування Волинської ОДА, виконавчого комітету міської ради та міського голови, а саме:
      -  доручень ЦВК (розпорядника Реєстру ) -1;
      -  на вимогу відділу адміністрування ДРВ, підготовлено та  надіслано інформацію на офіційний сайт ДРВ.
2. Отримано і опрацьовано відомості від суб’єктів подання інформації згідно статті 22 Закону України “ Про Державний реєстр виборців”.
     До бази даних Державного Реєстру виборців внесено 317 змін, що складає 0,75% від кількості виборців.
     - Усунено кратних включень -0;
     - Аналіз розбіжностей в даних при співставленні виборців -12 ;
     - Знищено записів згідно статті 17, ч.5(>5р) -3;
3.  Видано 34 наказів начальника відділу ведення ДРВ;
4.  Опрацьовано і внесено 1 змін  внаслідок прийому громадян, звернень виборців;
5.  Підготовлено і надіслано 4 запити суб’єктам подання інформації;
6.  Забезпечено ознайомлення та виконання доручень, вимог розпорядника Реєстру, відділу адміністрування висвітлених на WEB-сайті ДРВ;
7.  Забезпечено виконання заходів передбачених планом роботи міської ради та виконавчого комітету за березень 2013 року.
  Начальник відділу ведення
  Державного реєстру виборців                             А.В.Кіндюк