Інші сфери міста ДЕРЖРЕЄСТР ВИБОРЦІВ Робота відділу Інформація про проведену роботу у лютому 2013 року

Інформація про проведену роботу у лютому 2013 року

Створено: Четвер, 08 травня 2014, 11:28

1. Забезпечено опрацювання і виконання постанов розпорядника     Реєстру, розпоряджень, доручень, вимог відділу адміністрування     Волинської ОДА, виконавчого комітету міської ради та міського голови, а саме:

-  доручень ЦВК (розпорядника Реєстру ) -0;

-  на вимогу відділу адміністрування ДРВ, підготовлено та надіслано інформацію на офіційний сайт ДРВ.
2. Отримано і опрацьовано відомості від суб’єктів подання   інформації згідно статті 22 Закону України “ Про Державний реєстр виборців”.
     До бази даних Державного Реєстру виборців внесено 321 змін, що складає 0,76% від кількості виборців.
     - Усунено кратних включень -0;
     - Аналіз розбіжностей в даних при співставленні виборців -5 ;
     - Знищено записів згідно статті 17, ч.5(>5р) -4.
3.  Видано 29 наказів начальника відділу ведення ДРВ.
4.  Опрацьовано і внесено 0 змін  внаслідок прийому громадян, звернень виборців.
5.  Підготовлено і надіслано 6 запити суб’єктам подання  інформації.
6.  Забезпечено ознайомлення та виконання доручень, вимог  розпорядника Реєстру, відділу адміністрування висвітлених на  WEB-сайті ДРВ.
7.  Забезпечено виконання заходів передбачених планом роботи міської ради та виконавчого комітету за лютий 2013 року.

Начальник відділу ведення
  Державного реєстру виборців                             А.В.Кіндюк