Інші сфери міста ДЕРЖРЕЄСТР ВИБОРЦІВ Робота відділу Інформація про проведену роботу відділом ведення Державного реєстру виборців у грудні 2013 році

Створено: Четвер, 08 травня 2014, 11:41
 1. Забезпечено опрацювання і виконання постанов розпорядника Реєстру, розпоряджень, доручень, вимог відділу адміністрування, Волинської ОДА, виконавчого комітету міської ради та міського голови, а саме:
 -  на вимогу відділу адміністрування ДРВ, підготовлено та  надіслано інформацію на офіційний сайт ДРВ.
2.  Отримано і опрацьовано відомості від суб’єктів подання інформації згідно статті 22 Закону України “ Про Державний реєстр виборців”.
До бази даних Державного Реєстру виборців внесено 394 змін, що складає 0,94% від кількості виборців.
   - кількість виборців на початку інтервалу(місяця) — 42074;
   - кількість виборців в кінці інтервалу(місяця) — 42081;
3.   Видано 34наказів начальника відділу ведення ДРВ;
4. Підготовлено і надіслано 6 запитів  до суб’єктів подання інформації ;
5. Забезпечено ознайомлення та виконання доручень, вимог  розпорядника Реєстру, відділу адміністрування висвітлених на WEB-сайті ДРВ;
6.  Забезпечено виконання заходів передбачених планом роботи
міської ради та виконавчого комітету за грудень 2013 року.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ.

vyborec 01