На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

ЕКОНОМІКА ЕКОНОМІКА Інвестиційна діяльність міста Грантовий конкурс Єврокомісії – SUDeP

Грантовий конкурс Єврокомісії – SUDeP

Створено: Середа, 21 травня 2014, 10:30
Перегляди: 1205
Поділитися
   31 березня 2014 року управлінням економічної політики та інвестицій була подана концептуальна заявка на грантовий конкурс Єврокомісії – SUDeP (Sustainable Urban Demonstration Project), метою якого є допомога містам-учасникам Угоди Мерів із країн Східного партнерства у фінансуванні заходів з впровадження Плану дій для сталого енергетичного розвитку.
   Основними заходами, що планується реалізувати завдяки даному проекту є заміна тепломереж міста із оптимізацією пунктів виробництва теплової енергії та застосуванням альтернативних видів палива, а також повна термомодернізація однієї із будівель освітньої сфери міста.
У разі, якщо Європейською комісією буде схвалена дана концептуальна заявка, структурами підтримки проекту буде надана методологічна та організаційна допомога для написання повної проектної заявки для остаточного відбору у конкурсі.
   Нагадаємо, 27 березня, виконавчим комітетом Нововолинської міської ради був схвалений План дій для сталого енергетичного розвитку Нововолинська до 2020 року, який передбачає зменшення викидів СО2 містом на понад 32%.