ЕКОНОМІКА ЕКОНОМІКА Інвестиційна діяльність міста Інвестиційна діяльність міста

Інвестиційна діяльність міста

Створено: Середа, 21 травня 2014, 10:30
     Нещодавно управлінням економічної політики та інвестицій на розгляд Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування ,ули подані дві проектні заявки для отримання фінансування у 2015 році: «Енергозберігаюча та комфортна школа як центр енергоефективності громади» та «Облаштування водойми у селищі Жовтневе». Результати конкурсу будуть відомі у третій декаді року.
     Разом з цим продовжується реалізація проекту «Україна та Грузія в Угоді мерів: взірцеве рішення для країн Східного Партнерства та Центральної Азії», у рамках якого влітку 2014 року в ЗОШ №2 буде встановлений перший у місті індивідуальний тепловий пункт. Також на заключній стадії знаходиться написання Плану сталого енергетичного розвитку міста до 2020 року.
     До кінця лютого планується подати форму висловлення зацікавленості для участі у другому конкурсі демонстраційних проектів DemoUkrainaDH, який відбувається за підтримки НЕФКО, яка стосуватиметься реконструкції теплопостачання Південно-Східного району міста.