На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

ЕКОНОМІКА ЕКОНОМІКА Інвестиційна діяльність міста Тема енергозбереження - важлива для Нововолинська

Тема енергозбереження - важлива для Нововолинська

Створено: Середа, 21 травня 2014, 10:30
Перегляди: 774
Поділитися
5-7 червня у місті Долина,  Івано-Франківської області  відбулися  заходи, ініційовані Асоціацією енергоефективних міст України, членом якої є і Нововолинськ.
Делегація із нашого міста у складі заступника міського голови Едуарда Савіка  та начальника управління економічної політики та інвестицій Василя Мигаса  взяла участь у Щорічній конференції Асоціації та навчальних семінарах для пілотних міст проекту підтримки підписантів Угоди мері. Нагадаємо, що у листопаді 2012 року місто стало учасником європейської ініціативи «Угода мерів», згідно з якою взяло зобов’язання до 2020 року на 20% скоротити викиди СО2 в атмосферу. Також в рамках даного проекту управлінням економічної політики та інвестицій ведеться робота з написання Плану сталого енергетичного розвитку міста до 2020 року та базового кадастру викидів.
- Тема енергозбереження, на якій наголошує Президент України Віктор Янукович, є надзвичайно важливою і для громади нашого міста, а її впровадження дозволить не лише покращити екологічну ситуацію, а й суттєво зменшити витрати на оплату енергоносіїв, - підкреслив Едуард Савік, заступник міського голови.