ЕКОНОМІКА ЕКОНОМІКА Інвестиційна діяльність міста Проекти Нововолинська - учасники всеукраїнського конкурсу

Проекти Нововолинська - учасники всеукраїнського конкурсу

Створено: Середа, 21 травня 2014, 10:26
  Надійшов лист з Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні. У ньому зазначено, що подані виконавчим комітетом Нововолинської міської ради проекти «Зігріта старість» » (підвищення якості життя соціально незахищених та людей з обмеженими можливостями, що проживають у територіальному центрі соціального обслуговування у сел. Жовтневому м. Нововолинська Волинської області),
та «Здорові діти – майбутнє Волині» (впровадження системи заходів, спрямованих на покращення умов перебування дітей в позаміському таборі оздоровлення і відпочинку «Прикордонник») відповідають вимогам Інструкції з підготовки проектів, розробленої з урахуванням Положенням про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 року № 64 (із змінами). Дані  проекти зареєстровані як учасники конкурсного відбору 2012 року.