На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

ЕКОНОМІКА ЕКОНОМІКА Інвестиційна діяльність міста Міський голова Віктор Сапожніков підписав грантовий контракт на суму понад мільйон євро

Міський голова Віктор Сапожніков підписав грантовий контракт на суму понад мільйон євро

Створено: Вівторок, 13 січня 2015, 16:24
Перегляди: 808
Поділитися

42262

Нововолинська міська рада стала переможцем грантового конкурсу Єврокомісії SUDeP (SustainableUrban Demonstration Project), метою якого є допомога містам-учасникам Угоди Мерів із країн Східного партнерства у фінансуванні заходів з впровадження Плану дій для сталого енергетичного розвитку.

 

У грудні минулого  року міський голова Віктор Сапожніков поставив свій підпис під  Грантовою угодою з Європейською Комісією, в рамках якої протягом 2015-2018 років в нашому місті буде реалізовуватись проект «Перший крок для переходу на використання відновних джерел енергії у місті Нововолинськ».

Всього на території України з понад 30 поданих заявок було відібрано 8 проектів-переможців, серед яких і проект від нашого міста. Загальна сума коштів, передбачена для цих міст у формі гранту від Європейського Союзу становить 6 млн. євро, з яких на Нововолинськ припадає 1 037 062,41 євро.

Загальний бюджет проекту становить майже 1,3 млн. євро. Окрім коштів Європейського Союзу для його реалізації будуть залучені кошти міського бюджету. Це перший успіх нашого міста в залученні такого обсягу коштів.

Головна мета проекту підвищити енергетичну безпеку міста Нововолинськ.

Проектом,  для виконання Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Нововолинська до 2020 року, передбачено здійснення наступних заходів:

- будівництво теплової мережі від сміттєпереробного заводу, що планується побудувати, до котельні 26-го кварталу;

-  реалізація проекту із закриття котельні Південно-Східного району міста;

-  повна термомодернізація головного корпусу ЗОШ №7;

-   проведення інформаційних кампаній та інших демонстраційних заходів.

Головними цілями проекту є:

-         скорочення витрат енергоресурсів на 3,56% до 06/2017

-         скорочення викидів парникових газів на 5,55% до 06/2017

-         збільшення використання відновних джерел енергії на 2,56% до 06/2017

Даний проект здійснюватиметься Нововолинською міською радою спільно з Управлінням економічної політики та інвестицій та Українською некомерційною енергетичною агенцією.