ЕКОНОМІКА ЕКОНОМІКА Інформація відділу статистики Статево-віковий склад населення

Статево-віковий склад населення

Створено: Середа, 30 липня 2014, 10:46

населення

На початок цього року на території Нововолинської міської ради проживало 58074 особи – 5,6% усього населення області, в тому числі у м. Нововолинську – 53298 та смт Жовтневому – 4776 осіб.

Статевий склад постійного населення характеризується перевагою жінок: на кожну тисячу чоловіків припадає в середньому по 1169 представниць “слабкої” статі, в області – 1122 жінки.

Кожний сьомий житель – це дитина віком до 15 років, 30,4% – люди у віці 15-34 роки, 13,8% – 65 років і старші. У дитячих та молодших вікових групах переважають представники “сильної” половини, це обумовлено тим, що хлопчиків народжується більше. А от у вікових групах, старших 25 років, спостерігається “дефіцит” чоловіків. Скажімо, на 100 чоловіків віком 60 років і старші приходиться 187 одноліток протилежної статі. Це пояснюється, насамперед, значно вищою смертністю чоловіків, яку обумовлюють важкі та небезпечні умови праці та поширеність шкідливих звичок.

У Нововолинську проживає “найстаріше” населення області, середній вік яких становить 40 років, а “наймолодшими” волинянами є камінь-каширці та любешівці (35років).

Головне управління статистики

у Волинській області