ЕКОНОМІКА ЕКОНОМІКА Інформація відділу статистики Зовнішньоекономічна діяльність підприємств міста Нововолинська з країнами Європейського союзу за січень–березень 2014 року

Створено: Понеділок, 26 травня 2014, 14:24

1393189752 evrosoyuz

За січень–березень до країн Європейського союзу експортовано товарів і послуг на суму 5,3 млн.дол.США (55% загального обсягу міста), імпортовано – на 15,7 млн.дол. (79%), що відповідно на чверть більше та на 35% менше, ніж за цей період торік.

Головними партнерами залишаються Німеччина і Польща, які сформували 88% обсягів експорту та 73% імпорту з країнами ЄС.

Підприємства області відвантажували електричне устаткування, деревину і вироби з неї, текстильний одяг. Імпортували плити деревостружкові і деревоволокнисті, транспортні засоби, пластмаси, електричне устаткування.

Суб’єкти господарювання надавали послуги з переробки матеріальних ресурсів та з ремонту верстатів і механічного устаткування, одержували – консультаційні послуги з питань інформатизації, послуги, пов’язані з подорожами та послуги вантажного автомобільного транспорту.