ЕКОНОМІКА ЕКОНОМІКА Інформація відділу статистики Чи почувають себе здоровими волиняни?

Чи почувають себе здоровими волиняни?

Створено: Четвер, 15 травня 2014, 21:49

p 54617 1 gallerybig

За результатами соціологічного опитування населення області, проведеного органами державної статистики, більше половини волинян оцінили стан свого здоров’я як добрий,майжекожен третій – як задовільнийі кожен дев’ятий – як поганий. П’ять з кожних семи мешканців області повідомили, що за останні 12 місяців перенесли захворювання.Хронічні хвороби чи проблеми зі здоров’ям мають більше чверті волинян. Найбільше жителі Волині хворіють на гіпертонію (37%) та серцеві захворювання (22%).

Переважно волиняни звертаються в поліклінічні заклади з причини хвороби або проблеми зі здоров’ям, дещо рідше - з метою проходження профілактичного огляду.

Головне управління статистики у Волинській області