На сайті один гість та відсутні користувачі

ЕКОНОМІКА ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ Плани державних закупівель на рік Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі 2015

Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі 2015

Створено: Субота, 24 жовтня 2015, 19:13

1. Замовник:

1.1. Найменування: Нововолинська центральна міська лікарня

1.2. Код за ЄДРПОУ: 01983016

1.3. Місцезнаходження: пр. Перемоги, 7, м. Нововолинськ, Волинська обл., Україна , 45400.

1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, електронна адреса) : Тихоступ Василь Михайлович, голова комітету з конкурсних торгів, заступник головного лікаря з медичної частини, пр. Перемоги, 7, м. Нововолинськ, Волинська обл., Україна, 45400, тел.: (03344) 4-91-98, тел./факс: (03344) 4-90-97,2-29-61 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1.5. Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування переговорної процедури закупівлі : 16.10.2015р.

2. Інформація про предмет закупівлі:

2.1. Найменування предмета закупівлі: пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води (послуг з централізованого постачання теплової енергії та підігріву води); код 35.30.1,ДК 016:2010

2.2. Кількість товарів або обсяг виконання  робіт чи надання послуг: послуги з постачання  теплової енергії – 670,92 Гкал.

2.3. Місце  поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: проспект Перемоги, 7, м. Нововолинськ, Волинська обл., Україна, 45400,Нововолинська центральна міська лікарня (включно із структурними підрозділами).

2.4 Строк поставки товарів ,виконання робіт чи  надання послуг: листопад - грудень 2015 року.

3. Інформація про учасника (учасників) процедури закупівлі:

3.1. Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи: Комунальне підприємство «Нововолинськтеплокомуненерго» Житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради

3.2. Код за ЄДРПОУ/ реєстраційний номер облікової картки платника податків:00185382

3.3. Місце знаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, телефон, телефакс: вул. Святого Володимира, 3, м. Нововолинськ, Волинська область, Україна , 45400 , тел. (03344) 3-24-97, 4-46-57

4. Умови застосування переговорної процедури закупівлі: відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи (пункт 2 частини другої статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 № 1197- VII. Комунальне підприємство «Нововолинськтеплокомуненерго» займає монопольне становище на ринку по наданні послуг з постачання теплової енергії; постачання теплової енергії у вигляді пари та підігріву води.

5. Причини та обставини, якими керувався замовник під час застосування переговорної процедури закупівлі: необхідність закупівлі послуг та укладення договору на постачання теплової енергії для забезпечення безперебійної роботи  Нововолинської центральної міської лікарні у 2015 році.

6. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:

- Закони України « Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 № 1197-VIІ, «Про природні монополії» від 20.04.2000, № 1682-III;

- протокол про проведення переговорів з учасником №25 від 15.10.2015 р.

- протокол засідання комітету з конкурсних торгів № 26 від 16.10.2015 р. щодо прийняття рішення про застосування переговорної процедури закупівлі ;

- інформації про застосування переговорної процедури закупівлі, яка буде оприлюднена на веб - порталі  Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно до встановлених вимог:

- річний план закупівель;

- копії  установчих документів учасника: статуту,  витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців,  довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ),  ліцензій на провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії, засвідчені підписом уповноваженої особи учасника, скріпленими печаткою.

Голова комітету з конкурсних торгів                                                                В.М. Тихоступ

Секретар комітету з конкурсних торгів                                                            О.В. Самойленко