ЕКОНОМІКА ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСТА НОВОВОЛИНСЬКА за лютий 2015 року

Створено: П'ятниця, 27 березня 2015, 15:36

Протягом лютого 2015 року робота органів виконавчої влади та місцевого самоврядування міста була спрямована на виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку міста на 2014-2015 роки.

За 2014 рік реалізовано промислової продукції на 2203,7 млн.грн., що становить 17,0 % до всієї реалізованої продукції в області. Обсяги реалізації промислової продукції у розрахунку на одного жителя міста становили 37957 гривні, та у 3 рази перевищує середній показник по області.

Шахтами ДП «Волиньвугілля» видобуто 60310 тонн вугілля, що на                      4086 тонн менше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Планове завдання вугільні підприємства  ДП «Волиньвугілля»  виконали на 83,2%.

За лютий 2015 року перевезено 64,6 тис. пасажирів, що  становить 115,4 % до відповідного періоду минулого року. Вантажні перевезення  становили 14,4 тис. тонн, що  становить 86,0% до відповідного періоду минулого року.

Продовжується планомірна робота по фінансовій підтримці найбільш вразливих категорій населення шляхом надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Кількість сімей, які протягом лютого 2015 року отримали субсидії становить 2732, середній розмір призначеної субсидії  в розрахунку на одну сім’ю складає                480,5 грн. Загальна  сума призначених субсидій  становила 334,9 тис.грн.

Розв’язання проблеми забезпечення своєчасної виплати  заробітної плати  та погашення заборгованості з неї перебуває на постійному контролі місцевих органів влади. Заборгованість по  оплаті  праці в економічно-активних підприємствах станом на 1 березня 2015 року становила 21338,3 тис.грн.

Нагальними питаннями, що потребують розв’язання є:

-         фінансування завершення будівництва шахти №10 «Нововолинська»;

-         створення госпітального округу з центром у м. Нововолинську;

-         фінансування добудови ІІ-ї черги полігону твердих побутових відходів;

-         фінансування завершення реалізації проекту по реконструкції системи теплопостачання Південно-Східного району м. Нововолинська;

-         будівництво приміщення для розміщення міського центру зайнятості;

-         створення експериментальної установки з виготовлення та використання водовугільного палива

Пропозицією щодо вирішення цих питання є їх фінансування з державного та обласного бюджетів.

Ще одним питанням що потребує розв’язання є початок вкладення капітальних інвестиції Луцьким автозаводом в придбане ним підприємство «Оснастка» для створення нових робочих місць.