На сайті один гість та відсутні користувачі

ЕКОНОМІКА ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСТА НОВОВОЛИНСЬКА за січень 2015 року

Створено: Четвер, 26 лютого 2015, 15:12

Протягом січня 2015 року робота органів виконавчої влади та місцевого самоврядування міста була спрямована на виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку міста на 2014-2015 роки.

За 2014 рік реалізовано промислової продукції на 2203,7 млн.грн., що становить 17,0 % до всієї реалізованої продукції в області. Обсяги реалізації промислової продукції у розрахунку на одного жителя міста становили 37957 гривні, та у 3 рази перевищує середній показник по області.
Шахтами ДП «Волиньвугілля» видобуто 31850 тонн вугілля, що на 3334 тонн менше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Планове завдання вугільні підприємства ДП «Волиньвугілля» виконали на 84,9%.
За січень 2015 року перевезено 36,3 тис. пасажирів, що становить 133,5 % до відповідного періоду минулого року. Вантажні перевезення становили 6,3 тис. тонн, що становить 70,6% до відповідного періоду минулого року.
Продовжується планомірна робота по фінансовій підтримці найбільш вразливих категорій населення шляхом надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.
Кількість сімей, які протягом січня 2015 року отримали субсидії становить 2448, середній розмір призначеної субсидії в розрахунку на одну сім’ю складає 476,0 грн. Загальна сума призначених субсидій становила 150,9 тис.грн.
Розв’язання проблеми забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї перебуває на постійному контролі місцевих органів влади. Заборгованість по оплаті праці в економічно-активних підприємствах станом на 1 лютого 2015 року становила 14606,5 тис.грн.
Нагальними питаннями, що потребують розв’язання є:
- фінансування завершення будівництва шахти №10 «Нововолинська»;
- створення госпітального округу з центром у м. Нововолинську;
- фінансування добудови ІІ-ї черги полігону твердих побутових відходів;
- фінансування завершення реалізації проекту по реконструкції системи теплопостачання Південно-Східного району м. Нововолинська;
- будівництво приміщення для розміщення міського центру зайнятості;
- створення експериментальної установки з виготовлення та використання водовугільного палива
Пропозицією щодо вирішення цих питання є їх фінансування з державного та обласного бюджетів.
Ще одним питанням що потребує розв’язання є початок вкладення капітальних інвестиції Луцьким автозаводом в придбане ним підприємство «Оснастка» для створення нових робочих місць.