На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

> Управління соціального захисту населення ТЕРЦЕНТР Відзначення Міжнародного Дня інваліда

Відзначення Міжнародного Дня інваліда

Створено: Вівторок, 05 грудня 2017, 16:55
Перегляди: 226
Поділитися

 

       3 грудня  2017 року в Україні відзначають Міжнародний день інваліда.  Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства.

      Важливу   роль  у  житті  людей з інвалідністю та громадян  похилого  віку  для мешканців міста Нововолинська та  смт Благодатне відіграє територіальний центр соціального обслуговування     (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Нововолинської міської ради. 

     Напередодні  Міжнародного дня  інваліда у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання завітав аматорський гурт «Надвечір’я» м. Нововолинськ та провів святковий концерт, подарувавши гарний настрій підопічним.                 

     Особам з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні у терцентрі, працівниками відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги було надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та засобів особистої гігієни отриману від благодійного фонду «Всесвітні партнери».

Директор терцентру                                       В.М. Журавська