> Управління соціального захисту населення УСЗН інформує Житлові субсидії у червні 2019 року

Житлові субсидії у червні 2019 року

Створено: Середа, 19 червня 2019, 11:35

Продовжується призначення житлових субсидій спеціалістами відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення з травня 2019 року в автоматичному режимі та за новими зверненнями громадян.

Станом на 18.06.2019 року призначено субсидій для 4200 домогосподарств міста та смт. Благодатне.

Відмовлено у призначенні субсидії більш як 229 сім’ям у складі яких є працездатні особи або у члена їх сім’ї відсутні доходи та сплата єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне у періоді за який враховуються доходи.

Не буде призначена субсидія на неопалювальний період без нового звернення:

домогосподарствам, які не повернули заборгованість в державний бюджет внаслідок подання неправдивої інформації у попередніх періодах призначення субсидії;

для тих сімей, у яких, за даними комунальних організацій, виникла заборгованість з оплати їх послуг;

для домогосподарств міста, у яких члени сім’ї зареєстровані за різними адресами.

Одночасно повідомляємо, що в наше управління дуже багато усних та письмових звернень від громадян, у яких за повідомленням Єдиного розрахункового центру у червні 2019 року у графі «субсидія» знято з особового рахунку для повернення в державний бюджет відповідні суми у випадку якщо вони одержували субсидію у попередньому опалювальному періоді.   Для зняття соціальної напруги, повідомляємо, що на виконання пункту 18 «Положення про порядок призначення житлових субсидій», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 848 від 21.10.1995 року у редакції постанов Кабінету Міністрів України № 329 від 27.04.2018 року та № 1176 від 27.12.2018 року передбачено, що після закінчення опалювального (неопалювального) сезону невикористана сума житлової субсидії, яка надавалась не у грошовій формі, повертається управителем, об’єднанням, виконавцем комунальних послуг до державного бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум житлової субсидії. Загальний обсяг невикористаних сум субсидії, що підлягає поверненню до бюджету визначається кожним надавачем послуг з урахуванням норм «Порядку розрахунку і повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг», який затверджено постановою Кабінету Міністрів України № 534 від 23 серпня 2016 року.

Отже, вся інформація щодо невикористаної суми субсидії, яка була повернена до держбюджету може бути надана тільки організацією, яка надавала послуги та розрахувала надміру зараховані державні кошти.