> Управління соціального захисту населення УСЗН інформує Про стан призначення субсидій з травня 2019 року

Про стан призначення субсидій з травня 2019 року

Створено: Понеділок, 03 червня 2019, 15:49

З 23.05.2019 року розпочато призначення житлових субсидій на неопалювальний період з травня по вересень 2019 року.

Станом на 01.06.2019 року спеціалістами відділу соціальних допомог і компенсацій управління соціального захисту населення опрацьовано 7450 особових справ отримувачів житлових субсидій. З їх числа зареєстровано для призначення в автоматичному режимі 5620 особових справ для домогосподарств, які користувались субсидією протягом опалювального періоду, а 1830 домогосподарствам, яким субсидія призначалась за рішенням комісії, необхідно зробити нове звернення.

На даний час розраховано в автоматичному режимі 3794 особових справи для призначення субсидії з травня по вересень 2019 року, з них призначено субсидій 1358 домогосподарствам міста, не призначено субсидії 2436 домогосподарствам, у зв’язку з тим, що обов’язкова частка щомісячного платежу перевищує суму оплати за комунальні послуги на неопалювальний період в межах встановлених норм.

Відмовлено у призначенні субсидії на вимогу діючого законодавства 1027 сім’ям, з них – 578 мають заборгованість з оплати комунальних послуг; у 213 сімей відсутні доходи та сплата єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) у періоді за який враховуються доходи 138 сімей не погасили надміру нараховані кошти; у 98 сімей змінили склад зареєстрованих осіб.

На підставі вимог «Положення про порядок призначення субсидії» не розраховано 799 особових справ з різних причин:

• не підлягають автоматичному перерахунку особові справи домогосподарств міста, у яких члени сім’ї зареєстровані за різними адресами;
  • у зв’язку з тим, що Пенсійний фонд України та Державна фіскальна служба не надали інформацію про доходи для домогосподарств де зареєстровані особи: які одержують допомоги чи пенсії в інших населених пунктах України; які одержують допомоги в центрі зайнятості; які отримували виплати по вагітності та пологах.
  • для громадян, у яких неповна інформації про сімейний стан або терміни навчання дітей.

Для з’ясування всіх обставин спеціалістами відправлені повідомлення громадянам та зроблено запити до Пенсійного фонду, центру зайнятості та інших управлінь соціального захисту. Після надходження відповідей і надання громадянами необхідної інформації, буде проведено ручний розрахунок субсидії з травня 2019 року.

До уваги осіб, які хочуть перейти в неопалювальний період на пільгу з оплати ЖКП!

Вам необхідно звернутись в каб. № 102 і написати заяву про перехід на пільгу.

У такому випадку в опалювальний період необхідне буде нове звернення для призначення субсидії.