На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

> Управління соціального захисту населення УСЗН інформує ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ОСВІТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ ТА ОСВІТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Створено: П'ятниця, 12 січня 2018, 12:03
Перегляди: 138
Поділитися

Згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті на заходи із реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2012 р. №572 (зі змінами), для здійснення реабілітаційних заходів управління праці на підставі рекомендацій індивідуальної програми реабілітації дітей з інвалідністю та заяви (у довільній формі) батьків або законних представників забезпечують скерування таких дітей до відповідних реабілітаційних установ.

Реабілітаційні установи, до яких здійснюється направлення дітей з інвалідністю для здійснення реабілітаційних заходів, повинні мати відповідний кваліфікаційний штат працівників та матеріально-технічну базу.

         Вартість реабілітаційних заходів визначається управлінням соціального захисту населення окремо для кожної дитини з інвалідністю відповідно до індивідуальної програми реабілітації та побажань батьків або законних представників. Гранична вартість реабілітаційних заходів для однієї дитини з інвалідністю не повинна перевищувати 9 тис. грн..

         Оплата реабілітаційних заходів здійснюється органами соціального захисту населення на підставі актів виконаних робіт відповідно до договору про надання реабілітаційних заходів, укладеного з реабілітаційною установою.

         За додатковою інформацією просимо звертатись до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Нововолинськ, б-р Шевченка,7

(тел..31496), каб. 313,319.