> Управління праці та соціального захисту населення УПСЗН інформує Виплата зекономлених субсидій (монетизація)

Виплата зекономлених субсидій (монетизація)

Створено: Вівторок, 05 грудня 2017, 11:59

У цьому році Уряд почав реалізовувати проект з монетизації частини зекономленої субсидії, тобто, здійснюється виплата коштів споживачу за економію газу та електроенергії, яка використовувалась для опалення житла/будинку.

Під дію проекту монетизації підпадає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу – 100 кубометрів за умови, що ці ресурси використовуються для опалення.

Постановою Кабінету Міністрів України № 300 від 26.04.2017 року передбачено монетизацію частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення.

Підприємствами-надавачами послуг були надані списки споживачів до управління праці та соціального захисту населення, у яких на рахунках залишилася частина невикористаних субсидій:

-ТОВ «Волиньгаз Збут» - 1590 чол.,

-Нововолинською філією ПАТ «Волиньобленерго» - 2 чол.

Чисельність отримувачів, що звернулися до управління праці та соціального захисту населення із заявою щодо виплати частин невикористаних субсидій становить 1394 чол. Якщо одержувач субсидії помер, а члени його сім’ї не звернулись до органів соціального захисту населення щодо виплати невикористаної суми субсидії з заявою до 1 листопада 2017р., то права на отримання даних коштів вони не мають.

Станом на 01.12.2017р. проведена виплата зекономлених коштів 1390 громадянам, заяви яких зареєстровані в управлінні праці та соціального захисту населення, на суму 876,3 тис. грн.

Управління праці та соціального захисту населення Нововолинського міськвиконкому