> Управління праці та соціального захисту населення УПСЗН інформує До уваги жителів нашого міста, які звернулись за призначенням субсидії у листопаді поточного року

Створено: Середа, 29 листопада 2017, 11:33

На виконання пункту 12 «Положення про порядок призначення та надання населенню субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», яке затверджене постановою Кабінету Міністрів України № 848 від 21.10.1995 року (зі змінами) передбачено, що субсидія призначається виходячи із середньомісячного сукупного доходу зареєстрованих осіб за два квартали, що передують місяцю, що передує місяцю, з якого призначається субсидія.

Таким чином, для громадян, які звернулись за призначення субсидії у листопаді, враховуються доходи за ІІ та ІІІ квартал поточного року.

Однак, Державна фіскальна служба може надавати дані про доходи тільки через 60 днів після закінчення ІІІ кварталу, тобто, з перших чисел грудня поточного року.

Виходячи із зазначеного, всім громадянам, звернення яких відбулось у листопаді, субсидія буде нараховуватись протягом десяти днів після отримання необхідної інформації, у тому числі про доходи.  Така норма відповідає пункту 13 «Положення про порядок призначення та надання населенню субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», яке затверджене постановою Кабінету Міністрів України № 848 від 21.10.1995 року.

Інформація про призначення субсидії для громадян, які звернулись у листопаді, буде міститись у повідомленні про оплату за ЖКП, яке надійде кожному домогосподарству у січні 2018 року.

Управління праці та соціального захисту населення Нововолинського міськвиконкому