> Управління праці та соціального захисту населення УПСЗН інформує До уваги мешканців м.Нововолинська та смт Благодатне, які користуються житловою субсидією

Створено: П'ятниця, 17 листопада 2017, 15:05

Станом на 10.11.2017 року завершено проведення перерахунків діючих субсидії на опалювальний період 2017 - 2018р.

Інформація про розмір субсидії та обов’язкового платежу за жовтень 2017 року зазначено у повідомленні про оплату за ЖКП, яке надійшло кожному домогосподарству у листопаді, про розмір субсидії та обов’язкового платежу за листопад 2017 року буде розміщено у повідомленні про оплату за ЖКП, яке надійде кожному домогосподарству у грудні 2017 року.

Інформація про розмір плати за відповідний місяць та об’єм використаних послуг міститься у рахунках на оплату житлово – комунальних послуг Єдиного розрахункового центру, які щомісячно доставляються для кожного домогосподарства, тому за повідомленнями про призначення житлової субсидії у відділ соціальних допомог та компенсацій звертатись не має потреби. Повідомлення про призначення субсидії додатково не роздруковуються.

Одночасно нагадуємо всім користувачам субсидії, що відповідно по пункту 15 «Положення про порядок призначення та надання населенню субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», яке затверджене постановою Кабінету Міністрів України № 848 від 21.10.1995 року (зі змінами), передбачено, що всі громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов’язані щомісячно сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії, крім випадків нарахування плати за послугу з централізованого опалення за відсутності будинкових лічильників.

У разі, коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.

Сума субсидії, яку органами соціального   захисту населення було переказано на рахунки організацій-надавачів житлово-комунальних послуг для оплати їх вартості в розмірі соціальних нормативів і
яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується організацією як оплата послуг, у тому   числі обов’язкової частки платежу домогосподарства на наступні розрахункові періоди.

Управління праці та соціального захисту населення Нововолинського міськвиконкому