> РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА Звіти про відстеження Звіт про відстеження результативності регуляторного акту

Звіт про відстеження результативності регуляторного акту

Створено: П'ятниця, 16 травня 2014, 12:21

Звіт про відстеження результативності регуляторного акту

1.                Вид та назва регуляторного акта: проект рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі».
2.                Назва виконавця заходів з відстеження результативності: відділ транспорту і зв’язку виконавчого комітету Нововолинської міської ради.
3.                Цілі прийняття акта: забезпечення гарантованої регулярності роботи рухомого складу на міських автобусних маршрутах та підвищення якості надання послуг з перевезення пасажирів.
4.                Строк виконання заходів з відстеження: з 20.03.2014 р. по 25.04.2014 р.
5.                Тип відстеження: базове відстеження.
6.                Методи одержання результатів відстеження: при проведенні відстежень результативності дії регуляторного акту буде використовуватись статистичний метод одержання результатів відстеження.
7.                Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних:  кількісні показники рівня пасажиропотоків за відповідний період (до і після прийняття даного рішення).
8.                Кількісні та якісні значення показників результативності акта:
підставами для підвищення вартості проїзду на міських автобусних маршрутах відповідно до діючих, є значне зростання вартості складових, які впливають на собівартість перевезень, а саме: дизельне паливо (зростання на 76%), мінімальна заробітна плата (зростання на 27%), запасні частини (зростання від 40%).
                   Проектом рішення пропонуються підвищити вартість проїзду на 30%.
9.   Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: збереження функціонування мережі міських автобусних маршрутів можливе завдяки встановленню самоокупних, стабільних, прогнозованих тарифів, доступних у вартісному виразі для всіх верств населення міста.

Начальник відділу транспорту і зв’язку
виконавчого комітету
Нововолинської міської ради                                                    Ю.В. Коцура