> -> ПЕНСІЙНИЙ ФОНД Переваги отримання пенсій через банківські установи

Переваги отримання пенсій через банківські установи

Створено: П'ятниця, 28 жовтня 2016, 08:50

Коли настає час оформляти пенсію, перед людиною постає питання: „Де отримувати виплату - у банку чи на пошті?”. Чинним законодавством за кожним пенсіонером закріплене право вибору способу одержання пенсії. Одержувати пенсію через відділення поштового зв'язку або через уповноважені установи банків - особистий вибір кожної людини.

Виплата пенсій через банківські установи - це складова системи заходів, спрямованих на економію пенсійних коштів. Адже банки обслуговують пенсіонерів безкоштовно.Це дало змогу Іваничівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України тільки за 9 місяців 2016 року зекономити 4154,3 тис.грн. на поштових витратах.

Одержання пенсії через банки має ряд переваг, а саме: відсутність черг; можливість отримання пенсії в будь-який зручний для громадян час; зняття з поточного пенсійного рахунку як усієї зарахованої суми, так і її частини; можливість розраховуватися пластиковою карткою за товари та послуги (наприклад, оплату комунальних послуг); в разі відкриття карткового рахунку – можливість зняття коштів через мережу банкоматів на території України, які працюють цілодобово.

Для одержання пенсійної виплати через банківську установу, необхідно відкрити рахунок в банку і написати відповідну заяву в Іваничівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України (смт.Іваничі, вул.Колгоспна, 24а, м.Нововолинськ, б-р Шевченка,7), або ж заяву можна залишити у відділенні банку, і працівники фінансової установи передадуть її до управління. Відкриття і обслуговування пенсійних рахунків – безкоштовне. В будь-який час пенсіонер має право відмовитись від послуг одного банку і скористатись послугами іншого.

Начальник об’єднаного управління

Пенсійного фонду України                                         Тетяна Кошлата